Jako firma LB- FASHION prowadząca sklep z butami styloweobcasy.pl proponujemy niezwykle szeroki wybór obuwia damskiego  w najlepszych cenach. Prowadząc już wieloletnią działalność w branży bazujemy wyłącznie na wiedzy i asortymencie sieci sklepów mających ugruntowaną pozycję na rynku poprzez zajmowanie się handlem i sprzedażą modnego obuwia z różnych regionów Europy. Tak efektowna współpraca z najlepszymi dostawcami sprawia, że możemy zaproponować mnóstwo interesujących modeli obuwia,modne sukienki a które to z powadzeniom można dopasować do każdej okazji.

Prowadzimy również sprzedaż na platformie aukcyjnej Allegro.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom ze strony zainteresowanych klientek wciąż poszerzamy asortyment o obuwie dziecięce i torebki damskie. Kolejna nowa kategoria  w naszej ofercie  to sukienki damskie ,spódnice ,bluzki damskie prezentujące się nad wyraz stylowo i szykownie. Polecamy modne obuwie , botki, szpilki, sandały wykonane z najlepszej jakości materiałów i dostępnych w różnorodnych kolorach, dzięki czemu z powodzeniem uda się wybrać te najbardziej odpowiadające indywidualnemu gustowi.
Nieustannie podążamy za zmieniającymi się trendami w modzie, stąd też w dostępnym asortymencie można odnaleźć obuwie dla prawdziwych fashionistek. W trosce o jak najbardziej konkurencyjną ofertę przygotowaliśmy także specjalne ceny, które dodatkowo zachęcają do składania zamówień za naszym pośrednictwem.
Zapewniamy bezpieczny i sprawny proces zakupowy, ponieważ zadowolenie klientek ma dla nas istotne znaczenie. Jeżeli istotnymi kryteriami przy zakupie jest komfort i wygoda noszenia, a przy tym oryginalny fason obuwia- już teraz zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowanym asortymentem sklepu internetowego Stylowe Obcasy, polecamy!

Dane firmowe

FHU LB FASHION
ul.Traugutta 35/64
33-300 Nowy Sącz

tel. 693026347

email: sklep@styloweobcasy.pl

NIP 7341150336, Regon492013205

Firma wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzoną przez Ministra Gospodarki

Numer rachunku bankowego

Bank: mBank

13114020040000390276715759